ATKLĀTĀ VĒSTULE LEVITAM, KARIŅAM, PAVĻUTAM, MŪRNIECEI PAR COVID-19 SERTIFIKĀTU ATCELŠANU UN OBLIGĀTO SEJAS MASKU NĒSĀŠANU

Ilze Aizsilniece

Ģimenes ārste


Vēršos pie jums ar aicinājumu sekot citu valstu piemēram un atcelt valstī pastāvošo pret Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātu kārtību, lai nespiestu Latvijas iedzīvotājus veikt revakcināciju, kuras pamatotība pašreizējos apstākļos nav zinātniskos pētījumos balstīta.

Ja vēlamies pārliecināties par personas iespējamo inficēšanos ar vīrusu, nepieciešamības gadījumā var lietot ātros antigēnu testus, kā arī veikt citus daudz efektīvākus pasākumus cilvēku veselības saglabāšanai.

Vakcinācija ir medicīniska procedūra, kuru valsts nedrīkst uzspiest tās iedzīvotājiem. Šādu viedokli pagājušā gada novembrī pauda arī Lielbritānijas Karaliskā vispārējās prakses ārstu koledža (Nacionālā ģimenes ārstu asociācija).

Tāpat Latvijā ir steidzami jāsāk risināt prasība pēc obligātas sejas masku nēsāšanas – medicīnisko vai FFP2 masku. Masku nēsāšanai ir jābūt brīvprātīgai! Tie iedzīvotāji, kas jūtas drošāki un vairāk pasargāti, nēsājot masku, var to darīt, bet to nedrīkst pieprasīt no ikviena, īpaši no bērniem un jauniešiem.

Maskas jau pašlaik ir radījušas papildu piesārņojumu mūsu planētai. Ar mikroplastmasu ir piesārņots ūdens, dažādi dzērieni un mūsu ēdiens. Informācija un pētījuma rezultāti par esošo situāciju pasaulē ir pieejami šeit:

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0194970

Lietojot maskas, mēs ieelpojam plastmasas mikrodaļiņas, kas ir kancerogēnas un darbojas kā endokrīnās sistēmas kaitētājvielas. Informācija un pētījumi par plastmasas mikrodaļiņu iedarbību:

1) https://dx.doi.org/10.1016/j.envpol.2020.115728

2) https://www.sciencedirect.com/…/pii/S2468584417300119…

Aicinu jūs būt atbildīgiem un tālredzīgiem savos lēmumos, domāt par Latvijas sabiedrības veselību un valsts labklājību nākotnē, nevis īstermiņa ieguvumiem!


Komentārs portālā “Pietiek.com”

 

Žulis:Visu cieņu Aizsilnieces kundzei par viņas nostāju!

Manuparāt, situācija valstī ir stipri drūmāka, nekā daudziem liekas. Domāju, ka pat visu ierobežojumu un obligātās vakcinēšanas atcelšana vairs nevarēs izmainīt postu, ko šīs “vakcīnas” nodarījušas cilvēku organismam. Ja notiks tas, par ko brīdina zinātnieki, tad drīz vien Latvijas slimnīcas piepildīs slimnieki ar vakcīnu izraisīto onkoloģiju, miokardītiem, perikardītiem, trombozēm, autoimūnām saslimšanām. Būs neauglība, grūtniecības patoloģijas, smagi neiroloģiski traucējumi. Un vaina par visu tiks uzvelta ne jau vakcīnām, bet “ļaunajam omikronam”, kurš, lūk, būs radījis tādas sekas pēc izslimošanas. Tā kā nevakcinēto cilvēku Latvijā ir palicis visai maz, neviens jau nepamanīs, ka nevakcinētajiem tas omikrons, dīvainā kārtā, tādas sekas nerada.

Drausmīgi iedomāties, ka tik daudziem jauniem, spēka pilniem cilvēkiem viņu nākotnes plāni, sapņi un cerības tiks aprakti vēsajā kapā.

Publicēts laikrakstā “DDD” Nr.3(497), 2022. gada 11.–24. februāris


« Atpakaļ