ŠIMBRĪŽAM SAZVĒRESTĪBAS TEORIJA

Viedais Manels


To, ka potēšanai pret kroņa vīrusu nav nekā kopēja ar rūpēm par veselību,  manuprāt, nesaprot vairs tikai pilnīgi naivuļi vai nelgas. Tomēr sociāli no potēm atkarīgie naivi cer, ka vakcīndīleri nenozūmēs klientus, lai nezaudētu ienākumu avotu. Potētie samierinās, ka sliktākajā gadījumā būs kā krievu ruletē, – pa “skuju taku” blakņu dēļ aizies nelaimes putni vien. Runas par injekciju izmantošanu cilvēces “nonullēšanai” jeb resetam mietpilsoņiem šķiet absurdas.

Vientieši nesaprot, ka civilizācijas atiestatītājiem nauda ir vienīgi līdzeklis mērķa sasniegšanai. Veikts titānisks darbs, kā rezultātā starptautiskās organizācijas, ietekmīgāko valstu un reliģiju līderi atrodas “pasaules ļaunīšu” ķešā. Taču nepieciešamība pastāvīgi rēķināties ar svarīgu varmāku, alkašu un augstprāšu iegribām kaitina globālos saimniekus. Perspektīvā valstis plānots likvidēt.

Sociopātisko utopistu ideālas sabiedrības projektam atliku likām pietiks ar miljardu “zemcilvēku”. Jaunajā pasaules kārtībā saujiņa izredzēto dzīvos kā dievi Olimpā, kamēr pārējo mūžs būs īss un visnotaļ veltīts kalpošanai.

Pasaules Veselības organizācija un farmagiganti rafinētajam plānam ir pašā laikā. Islāma pasaule stabili ir uzsēdināta uz adatas. Katram musulmanim gandrīz obligātais hādžs pieejams tikai injicētajiem. Austrālija, Kanāda, gandrīz visa Eiropa un daļa ASV praktiski atrodas zem globālistiem lojālu tirānu tupeles.

Krievija un Ķīna aktīvi piedalās civilizācijas atiestatīšanas programmā. Neizbrīnīšos, ka cierē uz teritorijām, kurām drīzumā jākļūst par tikpat kā izmirušām. Krievijas valdība akceptējusi Švāba centra atvēršanu savā zemē. Komplekts – pote, maska, cimdi, kvadrātkods un efektīvu zāļu liegšana kovidslimniekiem – ir oficiālā pozīcija. Ķīna savu misiju arīdzan godam izpildījusi – Covid-19 uzradās Uhaņā. Tiesa, ķīnieši uz brītiņu sadumpojās un noveda mirstību līdz nullei, taču pēc Trampa nomešanas Štatos cenšas iet kopsolī ar pandēmijas ideologiem.

Domāju, ka Krievijas un Ķīnas vadītāji lūko apšmaukt aizkulišu partnerus, jo ieviesuši pašmāju potes, kas tāpat kā jebkuras citas ir bezjēdzīgas un neveselīgas, taču mazāk nāvējošas. Līdztekus tādējādi iedzīvotāji tiek pasargāti no farmaceitisko karteļu nesankcionētas potenciālās pošu partijas eitanāzijai. Tomēr globālajiem spēlētājiem ir trumpis azotē – autoritārā sistēmā pietiek nomainīt valdnieku, un valsts kabatā.

Latīņamerikas, Āfrikas un Āzijas valstu pilnīga nopotēšana atstāta uz nākamajiem pāris gadiem, jo pēc prognozēm tur visam jānorit kā pa diedziņu. Sagatavošanas darbi notiek pilnā sparā. Viens pēc otra tiek gāzti vai likvidēti ietiepīgākie prezidenti un premjeri.

Totāla cilvēku kā planētas kaitēkļu izskaušana, visticamāk, sāksies, kad tirānija pasaulē kļūs visaptveroša. Taču jau tuvākajos gados ļaudis masveidā mirs no infarkta, insulta, plaušu u.c. kaitēm. Diemžēl tiem, kas nesagaidīs kārtējos Ziemassvētkus, kaut ko izmainīt būs par vēlu. Neizslēdzu, ka pārējiem tāpat.

Šobrīd ļaunāko scenāriju vēl var novērst. Galvenais, lai tie, kuru rokās ir kaut kādas ietekmes sviras, saprastu, ka “zelta miljardā” viņi nav paredzēti. Pat ne apkalpojošā personāla lomā. Nemānīšu potētos. Organismam nodarītā skāde ir neatgriezeniska. Tomēr pagaidām ir iespēja neļaut sevi sačakarēt vēl vairāk un izglābt savus pēctečus.

Pirmpublikācija: https://pietiek.com/raksti/simbrizam_sazverestibas_teorija/


Publicēts laikrakstā “DDD” Nr.24(494), 2021. gada 23. decembris–2022. gada 13. janvāris


« Atpakaļ