Vai tiešām LGBT pietrūkstas aktīvistu un tie jāmeklē jau bērnu laukumiņos?

Jolanta Borjagina

Es aizstāvu savu bērnu tiesības. Šī nav naida runa, šis ir mans – mātes, kas audzina savus bērnus pēc saviem morāles principiem, – viedoklis.

Šodien bijām bērnu laukumiņā, kurš paredzēts bērniem un jauniešiem brīvā laika pavadīšanai. Tur satikām LGBT aktīvistus, kas līmēja uz slidkalniņiem un tiltiņiem savu propagandu – viens meiteņveidīgs puisis ar rozā matiem un varavīkšņveida vēdekli, ar ko aktīvi atvēsinājās, un puišveidīga meitene, kas darīja “melno darbu” – līmēja seškrāsainus karodziņus pie bērnu slidkalniņiem un citās vietās, tiesa gan, it kā slēpdamies no apkārtējo skatieniem.

Kad vērsos pie viņiem ar jautājumu, ko viņi šeit dara un kāda vecuma aktīvistus vervē LGBT kopienai, tie atbildēt nevarēja. Iebildu, ka šī tēma nav paredzēta bērnu laukumiņiem un ka viņi var iet reklamēt savu ideoloģiju un “jauno normālo” pieaugušajiem paredzētās vietās. Tad šiem radās jautājumi, kā bērni uzzinās, kas tas ir? Tātad viņiem bija gatavs rīcības plāns.

Bērniem nav jāizglītojas LGBT jautājumos bērnu laukumiņos! Vai tiešām jau ir tik slikti ar iedzīvotājiem Latvijā, ka LGBT pietrūkst aktīvistu un tie jāmeklē, sākot jau no viena gada vai jaunāka vecuma bērniem?

Vecāki, neesiet vienaldzīgi! Kr. Barona ielas laukumiņā pieskatiet savus bērnus, neļaujieties apmuļķoties. Jaunieši! Neatļaujiet šai propagandai un ideoloģijai nolaupīt jūsu ideālus, neļaujiet siseņu bariem, kas tagad taisās ielidot Latvijā uz kārtējo lepnuma gājienu piegānīt un izpostīt šo zemi.

Pieejiet un pajautājiet, uzdodiet parastu jautājumu: ko jūs šeit darāt? Droši varu apgalvot, ka neviens neaizstāvēs mūsu bērnus un mūsu tiesības, ja vien mēs paši to nedarīsim. Tikmēr viņi kladzina tikai par savām “tiesībām”, kas jāaizstāvot, un vervē mūsu bērnus savai organizācijai.

Ļoti ceru, ka tomēr Latvijas valdība vēl attapsies un paskatīsies Ungārijas virzienā, lai arī mūsu zemē tiktu ar likumu aizliegts vervēt nepilngadīgus bērnus un uzplīties viņiem (it sevišķi pusaudžiem) ar LGBT propagandu.

Es aizstāvu savu bērnu tiesības pavadīt brīvo laiku arī Kr. Barona ielas laukumiņā, kurš ir paredzēts bērnu aktivitātēm: nošļūkt pa “neiezīmētu” slidkalniņu un pāriet tiltiņam, kas nav aplipināts ar LGBT aģitācijas zīmēm.

Avots: https://pietiek.com/raksti/vai_tiesam_lgbt_pietrukstas_aktivistu_un_tie_jamekle_jau_bernu_laukuminos/?nomob%EF%BB%BF


Publicēts laikrakstā “DDD” Nr.13(483), 2021. gada 9.–22 jūlijs


« Atpakaļ