NOMENKLATŪRAS VALSTS UN NOMENKLATŪRAS VARA

Tiesu eksperts


Piemēram, Rīgas dome (RD). It kā jauni un labi deputāti, bet strādā vēl sliktāk nekā Nils Ušakovs, neskarot korupciju. Nomenklatūra viņus vada īsā saitē, dara to, ko grib tā. Un izskatās, ka RD vadītāji ir nespējīgi, nevaroši un klausa nomenklatūru uz vārda, tai nav spējīgi uzdot sakārtot vienu vai otru nozari.

Tas pats arī ar Stukānu – tukša runa, ka viņš kaut ko sakārtos. Viņa spriešana par Policijas akadēmijas vainu ir tukša runa. To pašu stāstīja Maizītis, Kalnmeiers, ka slikti strādā izmeklēšana. Kas viņiem liedz padarīt izmeklēšanu par iestādi, kura ir neatkarīga no norādījumiem? NEDARA, tas nav izdevīgi organizētajai noziedzībai, sistēmai.

Tāpat Vēlēšanu likumu nemaina neviena pozīcija, ne opozīcija – ir izdevīgi apkrāpt vēlētājus ar šo likumu un gūt uzvaru vēlēšanās.

Stukāns nav sapratis, ka Latvijā izmeklētāju nav vispār, izmeklēšanu veic jebkurš policists, izņemot šoferus, izmeklētājus ieceļ, komandē un norīko – nav tāda amata “izmeklētājs”; nav tādas iestādes “izmeklēšanas iestāde”; tas nav izmeklētājs, ja priekšnieki dod viņiem norīkojumu, raksta rezolūcijas, ko darīt utt., – to Stukāns nesaprot.

Tas pats Tieslietu ministrijā, kur valda un ministru īsā saitē tur NOMENKLATŪRA un nekas nemainās, neko neuzlabo. Visās iestādēs spēkā ir ORGANIZĒTĀ NOZIEDZĪBA, kas neļauj neko mainīt, grozīt, darīt.

Turklāt ministri neko nesaprot no praktiskā darba, ja viņi nav izgājuši visu praktisko profesionālo skolu un no ierindas ierēdņa uzauguši par ministru. Ieceltie ministri ir – grib vai negrib – vadāmi saitē, ko sauc par “PAAUDŽU MAIŅAS” trūkumu, neesamību, viņi “neizaug”.

[..] Lai vai kā, Latvijā nedarbojas normāli neviena iestāde, institūcija, jo visur priekšā “sistēma” vai, kā to sauc, – organizētā noziedzība, pasūtījumi, iepirkumi, korupcija, interešu konflikts, bezatbildība un visas tautas sūtīšana uz tiesu, kurā bez naudas, bez lielas naudas nav, ko darīt.

Organizētā noziedzība neļauj labi strādāt nevienai iestādei, nevienai augstākajai amatpersonai. Ja kaut ko dara, to vienkārši samaļ miltos un apēd, noēd.

Savulaik Bordāns kā tieslietu ministrs ķērās klāt pie Maksātnespējas administrācijas, un TB/LNNK/NA viņu samala, partijas organizētā noziedzība izmeta viņu no ministra amata.

Neviens ministrs, ne Saeima, ne partija, ne RD vadība nevar turēt vārdu – viņus neklausa pašu nomenklatūra.

Ja būtu iespēja nomainīt nomenklatūru, tad varbūt būtu rezultāts, bet katra nomenklatūra nostiprina savas pozīcijas ar likumiem, noteikumiem un līgumsaistībām, un, ja kāds ķeras klāt, tūlīt dzirdam šausmu stāstus par policejisku valsti, diktatūru un visu ko citu, apvaino hitlerismā vai staļinismā, ka pašam paliek kauns no savas darbības.

Avots: https://www.pietiek.com/raksti/nomenklaturas_valsts_un_nomenklaturas_vara/


Publicēts laikrakstā: “DDD” 17(487), 2021. gada 16.–19. septembris


« Atpakaļ