LATVIETI, NESLINKO PARAKSTĪTIES!!!

Aivars Gedroics

Laikraksts “DDD” patlaban atkārtoti publicē fragmentus no pirms teju 20 gadiem apgādā “Vieda” izdotās grāmatas “Homoseksuālisms – cilvēces negods un posts”. Pa šo laiku kopš šīs grāmatas iznākšanas Latvijā daudz kas ir mainījies – un diemžēl, no Normāla Latvieša viedokļa vērtējot, ne jau uz labo pusi. T.s. praidi, kas grāmatā pieminēti vienīgi kā baisa iespēja nākotnē, nu ir kļuvuši par rūgtu realitāti. Kaut cik nopietna pretdarbība tiem bija vērojama tikai pašā to parādīšanās sākumā, nu jau vairs pat formālas, simboliskas pretdarbības (piem., piketa veidā) nenotiek.  Valdībā jau ilgus gadus ārlietu ministra pienākumus pilda pederasts, nupat viņam pievienojusies iekšlietu ministre lezbiete.

Mūsu t.s. nacionāļi, kas vārdos it kā iestājas pret perversijām, draudzīgi sastrādājas ar iepriekš minētajiem tipiem vienā valdībā. Vēl trakāk – praktiski no kosmopolītiskiem sorosītiem vien sastāvošā t.s. “Satversmes tiesa” esot atzinusi, ka Latvijā pastāvot dažādi ģimeņu modeļi, tāpēc arī tā dēvētos “viendzimuma pārus” vajagot aizsargāt un viņu tiesības nodrošināt likumdošanā.

Kas vēl pagaidām nav noticis – nav kriminalizēta homoseksuālisma kritika (par ko jau tika brīdināts pirms pārdesmit gadiem izdotajā grāmatā). Tomēr pie tā dūšīgi tiek strādāts, analizējot, kā šim nolūkam varētu pārtaisīt Krimināllikuma 78. pantu (nacionālā, rasu naida izraisīšana) vai 150. pantu (sociālais naids). Pati bēdīgi slavenā iekšlietu ministre M.Golubeva ir devusi rīkojumu izdomāt, kā varētu ierobežot t.s. “naida runu” un pastiprināt cīņu pret t.s. “naida noziegumiem”, respektīvi, neļaut tautai publiski negatīvi izteikties par seksuālo perversiju piekopējiem.

Un te pēkšņi kā spožs saules stars melnā naktī uzspīd iniciatīva, kuru iesniegusi apvienība “Latvijas vīru biedrība” un kurai Centrālā vēlēšanu komisija brīnumainā kārtā neatrada iemeslu to noraidīt un nepieņemt, proti, likumprojekts par grozījumiem Satversmē, kas skaidri norādītu, ka ģimene sastāv no tēva-vīrieša un mātes-sievietes (skat.

).

Lai šī iniciatīva nonāktu Saeimā, ir jāsavāc vismaz 1/10 daļa balsstiesīgo vēlētāju, t.i., ap 155 000 parakstu. Skaits nav mazs, taču principā pilnīgi realizējams. Kā pieredze liecina, līdzīgs parakstu skaits divreiz ir ticis savākts, lai apturētu izmaiņas pensiju likumā, vienreiz – pilsonības likumā, sevišķi aktīvi ļaudis bija parakstu vākšanā pret VAS “LATVENERGO” privatizēšanu. (Sīkāk to, kādas ir bijušas parakstu vākšanas un kā tās beigušās, var apskatīt šeit: https://www.cvk.lv/lv/parakstu-vaksanas/parakstu-vaksanas-lidz-2012-gadam).

Jāatgādina, ka toreiz parakstīties bija daudz sarežģītāk – vajadzēja doties uz speciālu parakstu vākšanas punktu, kas strādāja tikai dažas stundas dienā un atradās nereti vairāku kilometru attālumā no konkrētā cilvēka dzīves vietas, turklāt vajadzīgais parakstu skaits bija jāsavāc VIENA MĒNEŠA laikā. Un tomēr ļaudis paveica to, ja uzskatīja par svarīgu un nepieciešamu. Tagad paraksti ir jāsavāc GADA laikā, turklāt parakstīties var, neizejot no mājas, vienkārši autorizējoties ar savu internetbanku (vairākumam tā ir) portālā www.latvija.lv un atrodot vajadzīgo sadaļu “Parakstu vākšana par vēlētāju iniciatīvām” (https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP177/Apraksts), Tādējādi pāris minūšu laikā var apliecināt savu atbalstu NORMĀLAI ģimenei, kas diemžēl 21. gadsimta pasaulē vairs nav pašsaprotama lieta.[1]

Pederastu un lezbiešu propagandas mafija nepārtraukti sludina, ka mūsu politiķi esot lieli “homofobi”, vēl lielāki, nekā tauta kopumā. Te diemžēl viņiem ir taisnība, ja mēs lietojam vārdu “homofobs” tā īstajā, pareizajā nozīmē, proti, indivīds, kas baidās no homoseksuālistiem vai arī baidās pats par tādu kļūt. Vairāk vai mazāk “homofobi” ir visi 100 Saeimas deputāti, nav starp viņiem neviena, kas aktīvi un drosmīgi cīnītos pret “zilās sērgas”, kas noteikti nav mazāk bīstama par Korona vīrusu, izplatību. Tādēļ nevaram cerēt, ka kāda no Saeimā pārstāvētajām partijām aktīvi aģitēs cilvēkus parakstīties par piedāvātajam izmaiņām Satversmē, jo, iespējams, nākamajā Saeimā droši vien nāksies ar tiem pašiem “rozā un zilajiem” atkal kopā veidot valdību.

Šī paša iemesla dēļ nevaram lolot cerības arī uz “neatkarīgajiem” deputātiem, piemēram, Aldi Gobzemu. Aiz “zilās mafijas” taču stāv Soross, bet vai kādreiz Gobzems publiski ir teicis kaut ko patiesu par Sorosu? Es personīgi neko tādu neatceros. Tāpat netrūkst arī visādu tikumības sargu ārpus Saeimas, kuri gan ir drosmīgi vārdos, bet sašļūk, kad jāapliecina sevi darbos. Lūk, Ainārs Šlesers vēlas atgriezties politikā un Saeimā, piemetis pilnas ļaužu pastkastes ar savu bezmaksas avīzi, – viņam gan jau pietiktu naudas arī tādai pašai aģitācijai ar aicinājumu tautai parakstīties, bet… bīstami taču “saiet ragos” ar sorosītu mafiju, it īpaši oligarham: var nonākt arī cietumā, Lemberga piemērs to uzskatāmi rāda.

Un tā, no bagātajiem un pie varas esošajiem nekādu atbalstu mēs nevaram gaidīt, atliek tikai, runāsim bēdīgo patiesību atklāti, finansiāli trūcīgais laikraksts “DDD”, varbūt arī “Radio Merkurs”… mēs paši, cienījamie tautieši !!!  

Ja katrs garīgi normāls cilvēks, kurš neatbalsta t.s. “netradicionālās ģimenes”, ne tikai pats parakstīsies, bet arī pierunās to izdarīt vismaz 10 citus normālus cilvēkus (arī cittautiešus, arī tādus, ar kuriem viedoklis varbūt pilnībā nesakrīt visos citos jautājumos), tad vajadzīgie paraksti tiks savākti ar uzviju jau līdz pat Jaunajam, 2022. gadam. Un Saeima tad, visticamāk, līdzīgi kā gadījumā ar “Latvenergo”, nemaz nesāks rosināt referendumu, bet, redzot tautas nelokāmo gribu, pieņems šo likumu tāpat bez izmaiņām. (Starp citu, VAS “Latvenergo” joprojām privatizēta nav, sadalīta gan ir tikusi.)           

Savukārt, ja būsim noziedzīgi pasīvi un diennaktīm ilgi sociālos tīklos dirnēt gan varēsim, bet veltīt pāris minūtes, lai ienāktu portālā “Latvija.lv” un parakstītos, noslinkosim un pat gada laikā šo relatīvi nelielo parakstu skaitu nesavāksim, tad nebrīnīsimies, ka joks, ko “Čikāgas piecīši”, pirmoreiz viesojoties Latvijā 1989. gadā, stāstīja par kovboju, kas gandrīz nošāva dzimtsarakstu nodaļas ierēdni, kurš nebija ar mieru leģitimēt (likumīgi noformēt) viņa piekoptās intīmi draudzīgās attiecības ar savu zirģeli, būs ne vairs rupja anekdote, bet gan rūgta realitāte. Tiem, kas par to nicīgi smīkņā, atgādināšu, ka 1989. gadā nekādi pidaru praidi Latvijā arī nelikās iespējami, kur nu vēl viendzimuma pāru oficiāla reģistrēšana. Pat bēdīgi slavenajam pidaram K.Streipam tādi prieki, droši vien, vēl pat sapņos nerādījās. Laiks diemžēl ir strādājis viņa labā, nevis mūsu. Kas notiks tālāk, ir tikai un vienīgi no mums pašiem atkarīgs !!!

CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS!!!


[1] Ja kādam rodas grūtības parakstīties portālā www.latvija.lv, var palūgt palīgā cilvēku, kurš labāk pārzina internetu. Ir iespējams parakstīties arī bez interneta starpniecības – pašvaldību nozīmētajās iestādēs, pie konkrētiem notāriem vai bāriņtiesās. Par visu vairāk var uzzināt Centrālajā vēlēšanu komisijā (https://www.cvk.lv/lv/iniciativas/veletaju-iniciativas/registretas-iniciativas/likumprojekts-grozijums-latvijas-republikas-satversme-29-07-2021) – tālr.: +371 67322688, +371 25494995) – “DDD” red.piez.


Saistītie raksti: NEATLIEC, PARAKSTIES JAU TAGAD! PAR tautas nobalsošanu ģimenes jēdziena nostiprināšanai Satversmē


Publicēts laikrakstā: “DDD” 16(486), 2021. gada 20. augusts–15. septembris


« Atpakaļ